Kokią muziką pasirinkti savo šventei?

šventės muzika

Garso Guru DJ patarimai kokią muziką pasirinkti savo šventei

Gauname daugybę laiškų iš savo klientų su prašymais ir rekomendacijomis dėl vakaro metu skambėsančios muzikos. Tam, kad savo šventės metu grojančia muzika liktumėte visiškai patenkinti pateikiame keletą patarimų iš DJ darbo praktikos.
Aptarinėjant vakaro grojaraštį bei galvojant apie šventės metu skambėsiančią muziką, nepamirškite, kad foninė muzika taip pat labai svarbi. Pagalvokite ar yra konkrečių muzikos stilių ar muzikinių kūrinių, kuriuos mėgstate. Foninė muzika skamba renkantis svečiams, vakarieniaujant ar tiesiog ilsintis šventės metu.
Nesivaikykite madų, prašykite, kad DJ grotų Jazz ar Lounge stilių, tik tuo atveju, jeigu tikrai mėgstate šio stiliaus muziką ir ji tiks tiek jūsų ausims, tiek šventės stiliui. Kitu atveju gali būti, kad pasirinkus konkretų muzikinį foninės muzikos stilių neliksite patenkinti, o muzika gros „ne į temą“. Todėl rekomenduoajme rinktis tokią muziką, kokią mėgstate. Tai galėtų būti lengvas pop ar kitas jums patinkantis muzikinis stilius. Viskas priklauso nuo jūsų.
Išsirinkus sau patinkantį DJ savo šventei, atkreipkite dėmesį, kad jūsų DJ visada turėtų atsiklausti kokią muziką norėtumėte girdėti šokių metu ir preliminariai aptarti vakaro grojaraštį. Tik abipusiai bendradarbiaujant galima pasiekti patį geriausią rezultatą.
Kai DJ atsiųs jo parengtą vakaro klausimyną, skirkite šiek tiek laiko ir pasistenkite klausimyną užpildyti kuo išsamiau, ypatingai grojaraščio skiltį. Neskubėkite užpildyto klausimyno išsiųsti, geriau pasilikite šiek tiek laiko pagalvoti, kokią muziką ir kokius konkrečius kūrinius norite girdėti savo šventės metu. Prisimenate jums geras emocijas keliančią ar labai mėgstamą dainą – įrašote į sąrašą ir taip jį pildote, kol bus parašyti bent 10 konkrečių muzikinių kūrinių. Kitaip tariant, nepasilikite klausimyno pildymo paskutinei minutei ar vienam pusvalandžiui.


Nebūkite kategoriški. Taip, tai jūsų didžioji šventė, tačiau turėtumėte leisti ja pasidžiaugti ir jūsų svečiams. Jeigu šventėje dalyvauja daugiau vienos ar kitos amžiaus grupės atstovų, rinkitės abiems amžiaus grupėms priimtiną muziką ar bent jau keletą kūrinių skirkite pvz.: senjorams. Vienas kitas ne pagal jūsų muzikinį skonį sugrotas, tikrai nesugadins jūsų šventės, o galbūt kai kam, tai bus vieninteliai kūriniai, per kuriuos jie mankštino kojas šokių aikštelėje.
Patarimas: organizuojant nedidelę šventę (iki 20 žmonių) paprašykite, kad visi svečiai atsiųstų DJ po savo mėgstamos dainos pavadinimą, kurią norėtų girdėti vakaro metu. Tą patį galima padaryti ir rengiant didesnę šventę, tik tokiu atveju reikėtų prašyti pvz.: jaunųjų pulko. Šventės metu būna labai fun kai žmonės šokių metu išgirdę savo „užsakytą“ kūrinį šaukia „čia mano“!
Rekomendacija jauniesiems: kai siųsite DJ savo pirmojo šokio dainos pavadinimą, jeigu yra tokia galimybė, būtinai pridėkite ir youtube nuorodą ar patį muzikinį kūrinį. Praktika rodo, kad dažnai jaunieji galvoja klausiantys vieną dainos versiją, o DJ nurodo kitą. Būna atvejų, kai daina gali skirti kardinaliai, kadangi šiais laikais yra begalė skirtingų tos pačios dainų versijų.
Apibendrinat visus patarimus – kuo daugiau laiko ir dėmesio skirsite šventės pasiruošimui, tuo labiau būsite patenkinti rezultatu. Garso Guru rekomenduoja glaudžiai bendadarbiauti su visais šventės paslaugų tiekėjais, įskaitant ir renginio DJ. Linkime malonių akimirkų ir linksmų švenčių!