Paslaugos

Skirtumas tarp gero vakarėlio ir labai gero vakarėlio yra.... Garso Guru DJ. Mūsų komandos profesionalai tiksliai žino kaip jūsų šventę padaryti pačią įsimintiniausią. Mūsų DJ paslaugos idealiai tinka bet kuriai Jūsų privačiai šventei – vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms, įmonių vakarėliams, atidarymams, pristatymmas, moksleivių ir studentų šventėms.
Profesionalus vedėjas, tai sėkmingos Jūsų šventės garantas. Štai todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą ir jūsų lūkesčius atitinkantį vedėją. Visi Garso Guru vedėjai yra aukščiausi savo srities profesionalai, tačiau tuo pačiu visi jie skirtingi. Kviečiame jus artimiau susipažinti su mūsų komanda, esame tikri, kad pasiūlysime geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.
Aparatūros nuoma
Nuomojame garsiausių prekės ženklų garso ir apšvietimo įrangą įvairaus tipo renginiams. Taip pat, teikiame profesionalias garsisto paslaugas atlikėjų įgarsinimui. Atsiųskite mums užklausą dėl renginio įgarsinimo ar apšvietimo įrangos nuomos ir jums pateiksime geriausią šventės pasiūlymą.