Renginių vedėjai

RENGINIų vedėjo paslaugos

Renginių vedėjai jūsų išskirtinei šventei

Šiuolaikinės šventės beveik neišsivaizduojamos be profesionalaus DJ ir puikiai savo darbą išmanančio renginių vedėjo paslaugų. Nesvarbu, ar tai jubiliejus, grandiozinės ar kuklios vestuvės, įmonės šventė ar galbūt naujo produkto pristatymas, kreipkitės į mūsų komandą ir mes pasiūlysime jums geriausių švenčių vedėjų paslaugas.

Profesionalus vedėjas, tai sėkmingos Jūsų šventės garantas. Štai todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą ir jūsų lūkesčius atitinkantį vedėją. Visi Garso Guru vedėjai yra aukščiausi savo srities profesionalai, tačiau tuo pačiu visi jie skirtingi. 
Vestuvės
Gimtadieniai ir jubiliejai
Įmonių šventės
Išleistuvės ir šimtadieniai 
Kitos šventės 
Renginių vedėjai

Garso Guru vestuvių ir kitų renginių vedėjai

Saulius
Renginių vedėjas
Aš esu vedėjas Saulius ir mano darbas yra sukurti šventės atmosferą. Virtuvėje skambiai dūžta lėkščių komplektas… Svečiai nuklysta sakydami sveikinimo kalbą… Renginio technika pradeda strigti… Ar Jums taip nutiks? Greičiausiai, kad ne. Tačiau net jei ir nutiktų, vedėjas Saulius yra tas žmogus, kuris kiekvieną renginio nesklandumą paverčia šmaikščiu, įdomiu ar net intriguojančiu privalumu.
Vestuvių ir renginių vedėjai
Ovidijus
Renginių vedėjas
Muzika, teatras ir scena neatsiejama mano gyvenimo dalis. Renginiuose esu linksmas įnešantis daug linksmų emocijų ir nuoširdumo. Mano nuomone renginių vedėjas yra žmogus, vakaro metu sukuriantis erdvę, kurioje savo vietą randa kiekvienas šventės dalyvis.
Donatas
Renginių vedėjas
Esu renginių vedėjas-artistas Donatas Medzevičius, scenoje žinomas Medono vardu. Mano patirtis renginių vedimo veikloje - aštuoneri metai. Be to vaidinu Nacionaliniame Kauno dramos teatre, bei kuriu muzika ir ja mielai galiu pradžiuginti Jūsų svečius. Mano vedamų renginių scenarijai pasižymi subtiliu skoniu, ir yra kupini dinamikos, energijos ir geros muzikos. Noriu ir galiu duoti klientui daugiau nei jis tikisi. Mano moto gražūs renginiai su gera ir laiminga pabaiga. Susitikim Tavo renginyje!
Vedejas su ideja Dovydas
Dovydas
Renginių vedėjas
Labas, aš esu Dovydas Griškevičius, renginių vedėjas su idėja ! Renginiuose mano tikslas yra sukurti atmosferą, kuri leistų jaustis ypatingai bei laisvai. Programa įtraukia visų amžių dalyvius, kadangi galiu įsikūnyti į skirtingus personažus, nuo pakvaišusio mokslininko iki rimto renginio balso. Nuolatos išbandau naujas pramogas, aktyviai dalyvauju Lietuvos kultūriniame gyvenime. Tai leidžia nuolatos pildyti idėjų sąrašą, kuriuo noriai dalinuosi su savo klientais.
kodėl mes?

Kodėl rinktis Garso Guru renginių vedėjo paslaugas?

Dirbame kartu su 5 skirtingais renginių vedėjais, todėl pagal jūsų pageidavimus galime pasiūlyti jums labiausiai priimtiną variantą;
Mūsų komandoje tik geriausi, ilgametę renginių vedėjo darbo patirtį turintys vedėjai, su kuriais dirbdami kartu dažnai praleidžiame daugiau laiko nei su savo šeimomis!;
Su savo klientais visuomet stengiamės susitikti ir pabendrauti asmeniškai, kad geriau susipažintume ir kaip įmanoma geriau pasiruoštume būtent jūsų šventei;
Garso Guru komandai neegzistuoja „standartinis“ renginio scenarijaus, tai reiškia, kad kiekvienai šventei ruošiamės individualiai, nenaudojame pabodusių standartinių žaidimų ir programą paruošiame pagal jūsų šventės pobūdį bei JUS, mūsų užsakovus;
Kviečiame Jus susipažinti ir išgerti puodelį kavos!