Ką reikia žinoti renkantis vestuvių DJ?

naudinga žinoti

Naudingi patarimai renkantis DJ paslaugas savo šventei

Planuojate savo vestuvių šventę ir jau apsisprendėte, kad pasirinksite ne vestuvių muzikantus, o vestuvių DJ? Puiku, viena varnelė ilgame vestuvių planavimo ir sprendimų sąraše jau padėta. Tačiau kas toliau? Kodėl vestuvių DJ tiek daug ir kuo jie skiriasi? Kaip išsirinkti jums tinkamiausią DJ ir ar tikrai pasirinkimą nulemiantis svertas turi būti kaina? Renkantis tradicinius vestuvių muzikantus pasirinkimo kriterijai dažniausiai aiškūs – dainininkų balsai, jų dainavimo meistriškumas, atliekamų muzikinių kūrinių video medžiaga. O kokiais kriterijais reikia remtis, savo šventei renkantis DJ? 
Rinkdamiesi vestuvių DJ pirmiausia atidžiai išnagrinėkite kandidatais pasirinktų DJ internetinius puslapius. Internetinis puslapis turėtų iškart jums palikti gerą įspūdį, turi atrodyti profesionalus, jame pateikta informacija turi būti aiški ir išsami.
Peržiūrėkite DJ nuotraukų galeriją. Kuo daugiau profesionalių nuotraukų iš įvairių unikalių renginių vietų tuo geriau. Tai, kad DJ gali dirbti nestandartinėse renginių vietose rodo jo profesionalumą ir gebėjimą prisitaikyti prie įvairių situacijų.
Jeigu asmeniškai man reiktų rinktis savo šventės DJ, pagal DJ profesionalumą spręsčiau iš jo naudojamos įrangos sąrašo. Garso kolonėlės, apšvietimo technika, DJ pultas bei visa kita naudojama įranga turėtų būti garsiausių prekės ženklų, tokių kaip: Pioneer, EV, JBL, Shure, Yamaha ir kt. Tai labai svarbus kriterijus, jeigu savo šventėje norite kokybiško skambesio, įspūdingo, tačiau neerzinančio apšvietimo ir sklandžiai sujungtų skirtingų muzikinių kūrinių į vieną darnią visumą.
Estetinis vaizdas šventės vietoje irgi yra labai svarbu. Juk nenorite savo šventėje matyti milžiniškų, užgožiančių dekoratorių darbą, garso kolonėlių ir tiesiai per šokių salę besiraizgančių laidų. Specialus, profesionalus DJ stalas atrodys gerokai estetiškiau, negu ant paprasto šventės vietoje rasto stalo sustatyta DJ aparatūra su atvirais laidais.
Visada verta internete paieškoti atsiliepimų apie pasirinktą vestuvių DJ. Jei rasite tik teigiamus atsiliepimus, kad ir ne daug, bet teigiamus, tai, suprantama, yra geras rodiklis.
Būtinai paskambinkite arba susisiekite el. paštu pasikalbėti apie jūsų šventę ir atkreipkite dėmesį į DJ bendravimo stilių ir manieras. Suprantama, kad arogantiškas ar nemalonus bendravimo stilius neprives prie nieko gero, o jeigu jau pirmojo pokalbio metu nepavyksta rasti bendros kalbos, turbūt jos nerasite ir vėliau.
Esant galimybei, visuomet rekomenduojame asmeniškai susitikti su pasirinktu šventės DJ ir aptarti savo lūkesčius ir pageidavimus.
Susitikus su pasirinktu DJ jis jums turi patikti, t. y. turite pajausti ryšį, nes kitaip nepavyks pasiekti abipusio supratimo ir šventės metu galite likti nepatenkinti savo pasirinkimu.
Susitikimo metu su vestuvių DJ būtinai išsamiai aptarkite savo muzikinį skonį ir pageidavimus, papasakokite apie savo šventę, kur ji vyks, kiek svečių bus ir kokią šventę planuojate, ar kuklią šeimos, ar labiau tradicinę ar galbūt prabangią vestuvių puotą. Šios detalės yra itin svarbios, nes pagal tai kuriamas individualus jūsų šventės planas ir grojaraštis.
Jei planuojate stilingą šventę, įsitikinkite, kad ir vestuvių DJ apranga atitiktų šventės etiketą. Juk nesinorėtų, kad jūsų šventėje DJ grotų su sportiniu kostiumu? Atrodo juokinga, tačiau, patikėkite, taip būna! Profesionalus vestuvių DJ jūsų šventėje visuomet atsižvelgs į jūsų šventės aprangos kodą.
Paskutinis ir ne mažiau svarbus punktas yra sutarties pasirašymas. Jei apsisprendėte ir jau išsirinkote patinkantį vestuvių DJ būtinai pasirašykite paslaugų teikimo sutartį. Juk sutartis yra svarbiau už žodinį susitarimą. Pasirašant sutartį bus išvengiama nesklandumų tarp jūsų ir DJ.


Tam, kad jūsų šventė paliktų vien tik nepriekaištingus prisiminimus, renkantis vestuvių DJ savo patartina pasirinkimą daryti remiantis ne žemiausia paslaugos kaina, tačiau ir aukščiau išvardintais kriterijais.

Jeigu turite papildomų klausimų ar norite pasikonsultuoti, Garso Guru komanda visada Jūsų paslaugoms.