Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra Garso Guru?
Garso Guru yra profesionalus vestuvių ir renginių DJ, tačiau bendradarbiauju su 5 skirtingais renginių vedėjais, todėl visada galime jums pasiūlyti pilną paslaugų paketą, t.y. vestuvių ar renginių vedėjo ir DJ komandą. Rašykite mums ir pateiksime geriausiai jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį pasiūlymą.
Kokią muziką groja Garso Guru DJ?
Šventės muzika priklauso nuo pačių šventės dalyvių. Tam, kad geriau pažinčiau savo klientus ir šventės svečius, bei tinkamai pasiruoščiau jūsų šventei, visuomet atsiunčiu klausimyną su klausimais, pagal kurių atsakymus ruošiuosi jūsų šventei. Kiekvieną kartą susidarau preliminarų vakaro grojaraštį, tačiau jis yra koreguojamas pačios šventės metu atsižvelgiant į publiką.
Kokią techniką naudoja Garso Guru?
Naudojame tik profesionalią, garsiausių gamintojų, aukštos kokybės garso ir šviesos technika.
Iš kokio miesto esate?
Esame iš Kauno, tačiau dirbame visoje Lietuvoje.
Ieškome DJ ir vedėjo vestuvėms. Šventė bus nedidelė, mažai žmonių. Ar galite pagroti ir pravesti šventę?
Kad ir koks būtų mažas Jūrų renginys, tačiau švenčių nevedu. Laikausi nuomonės, kad vienas žmogus kokybiškai dirbti dviejų darbų negali. Šventės vairą yra geriau patikėti profesionalams, savo darbą išmanantiems renginių vedėjams. Kreipkitės ir pateiksime geriausią pasiūlymą jūsų šventei.
Ar galite atsiųsti DJ ir vedėjo darbo programą šventei?
Visuomet stengiamės prisiderinti prie kiekvieno užsakovo ir vestuvių šventės programą jiems kuriame individualiai pagal jų pageidavimus, šventės temą, stilių ir pan. Jei jūsų vestuvių šventė vyks romantiškoje kavinėje jums tikriausiai netiks pagoniškų vestuvių scenarijus, todėl kiekvienai šventei mūsų programa yra unikali.
Ar galite atsiųsti video medžiagos iš jūsų vedamų švenčių?
Kodėl reiktų rinktis būtent Garso Guru DJ paslaugas?
Ilgametė DJ paslaugų patirtis;
nuolatinis bendradarbiavimas su klientais;
itin aukštos kokybės įranga;
aprangos kodas, atitinkantis jūsų šventės pobūdį;
nuoširdžios pastangos siekiant pačio geriausio rezultato;
bei gausybė gerų rekomendacijų ir nuolatiniais klientais tampantys užsakovai.
Nuo ko prikluso Garso Guru DJ ir renginių vedėjo paslaugų kaina?
Garso Guru paslaugų kaina priklauso nuo šventės pobūdžio, vietos, darbo laiko, metų laiko bei kokios paslaugos domina klientus. Manau,kad džiaugsmas dėl žemos kainos trunka trumpiau, nei liūdesys dėl blogos kokybės. DJ ir vedėjo paslaugų kaina visuomet yra derinama individualiai. Nesu kategoriškas, stengiuosi rasti abiems pusėms priimtiną sprendimą.
Domina jūsų paslaugos, kaip galėtume susisiekti?
Visada galite kreiptis el. paštu ar skambinti telefonu. Laiške nepamirškite paminėti šventės vietos bei kokių paslaugų pageidaujate - DJ, vedėjo ar kitų paslaugų. Į užklausas visuomet atsakome ne vėliau, kaip per 12 valandų. Jeigu negavote mūsų atsakymo, jūsų užklausa mūsų nepasiekė.
Ar reikia pasirūpinti atlikėjų maitinimu?
Taip, kadangi renginyje vidutiniškai praleidžiame 12 ir daugiau valandų, vakaro metu prašome pasirūpinti atlikėjo maitinimu arba tiesiog suteikti galimybę vakarienę įsigyti.
Kaip užsisakyti Garso Guru paslaugas?
Su užsakovais visuomet pasirašome bendradarbiavimo sutartį ir yra imamas datos rezervavimo mokestis.

Neradote atsakymo? Skambinkite arba parašykite mums!

telefonas
 +37061677433
el. paštas
info@garsoguru.lt
facebook
facebook.com/garsoguru/
instagram
instagram.com/garsoguru/